Jak trudna potrafi być współpraca z konsumentem wiedzą wszyscy przedsiębiorcy działający w zakresie usług. Rosnąca świadomość społeczna, obwarowania prawne w zakresie wielu sfer działalności, zagrożenie sporymi sankcjami pieniężnymi za uchybienia, wymusiła na przedsiębiorcach zachowanie szczególnej ostrożności zarówno w kontakcie z klientem, ale również w zakresie reklamowania produktów czy też usług oraz publikowania zdjęć swoich prac.

Wiele klinik medycy estetycznej musi każdego dnia mierzyć się z reklamacjami niezadowolonych Klientów, którzy uzyskali inny efekt zabiegu niż oczekiwali i ich negatywnymi opiniami w Internecie. Pojawiają się również problemy w zakresie przygotowania odpowiednich umów z kontrahentami, pracownikami czy formularzy zgód na wykonanie danego zabiegu, a w ostatnim czasie, w związku ze zmianami dot. reklamowania wyrobów medycznych również w zakresie marketingu.

Starając się sprostać oczekiwaniom przedsiębiorców, Kancelaria adwokacka WYPYCH Adwokaci rozszerzyła świadczy usługi także dla przedsiębiorców z branży Beauty.
Kancelaria składająca się tylko i wyłącznie z kobiet, doskonale zdaje sobie sprawę jak ogromną rolę w życiu żeńskiej części społeczeństwa stanowi uroda.

Kancelaria skupia się na bieżącej i kompleksowej obsłudze gabinetów medycy estetycznej, salonów kosmetycznych/fryzjerskich, gabinetów masaży/SPA oraz salonów tatuażu.
Obsługa obejmuje bieżące wsparcie gabinetu, przygotowanie całościowej dokumentacji, wymaganych formularzy, umów o pracę z pracownikami, zgody na publikację wizerunku, analizowanie umów z kontrahentami, umów leasingu sprzętu medycznego czy najmu lokalu, pomoc prawną w przypadku reklamacji, pojawienia się w Internecie nieprawdziwych opinii, czy też komentarzy. Ponadto wspieramy przedsiębiorców w zakresie kontroli prowadzonych przez urzędy państwowe, takie jak Urząd Konkurencji i Konsumentów, czy Państwową Inspekcję Pracy.

Obsługa Klinik Medycyny Estetycznej

Call Now Button